Příběhy na vlastní triko

Každé ráno nahlížím do 70 bytů, snídám s 50 dalšími lidmi a s 30 zbylými si vyprávím, jaká byla noc. Je to příjemné, protože nemusím odpovídat, nemusím se tvářit empaticky a nemusím chválit, když se mi to vlastně nelíbí. Mluví jen oni.

Já jen ležím v posteli, naslouchám, vybírám si příběhy, které chci poslouchat, a scrolluju dál instagramem, facebookem a twitterem. Pak si jdu vyčistit zuby, vyčůrat se a postavit vodu na čaj.

S většinou lidí chodím na první rande. Jsem na všech jejich svatbách. Téměř vždy jsem na místě do několika minut po porodu. Jsem u prvních školních dnů, u první noci v novém bytě a samozřejmě jsem u úplně všech zásnub. Prstýnků už jsem ve svém životě viděla víc než může sebevědomí neprovdané mladé ženy snést. 

Zvládám udržovat vztah se svými spolužáky ze základní školy, střední školy, vysoké školy, všech ZUŠek i s kamarády ze sídliště. Mám přehled, kdo se kam provdal / oženil, kdo dělá kariéru a kdo se už stará o kopu dětí. (Kdo dělá obojí nemá na sociální sítě čas).

Pro všechny z vás, se kterými si každý den povídám, ale kteří o tom možná ani nevíte, jsou tahle Zootí trička. Jsou pro všechny, kteří se mnou tráví rána i večery, a to jen díky tomu, že mají co říct, a že žijí život, který chtěli. 

Trička. Mají připomínat ty krásné rozdíly mezi tím, když to ráno máte fakt komu říct; když to nemusíte fotit, protože to zažíváte spolu. Mají proplétat offline a online svět, stejně jako to děláme my. Srovnávat. Míchat pravidla.

Blogerskou ZOOT kolekci najdete na http://bit.ly/ZootByBloggers. Ostatní kousky v kolekci navrhli Cup of Style, The Blondieverse a Because of Fashion.

Nákupem trička vytvoříte minimálně jeden další skvělý příběh, protože tím přispějete na Elpidu, organizaci, která se stará o bohatší život seniorů.

Díky, za vaše příběhy. Díky, že posloucháte ty moje.
Těším se, že vás potkám na ulici v mým tričku.

A že se vám v něm taky povede #zazitveci a pak mi je ráno nebo večer převyprávíte.
A jestli online, nebo offline, to už nechám na vás.

9 komentářů

 1. Reálný svět je skvelý! Počkaj, zachvíľu sa z neho so mnou potešíš cez instagram!

  OdpovědětVymazat
 2. Přemýšlím, že zainvestuji. Láká mě "Reálný svět" a navíc ta možnost podpořit charitativní projekt - to je od Vás moc milé!

  OdpovědětVymazat
 3. Na druhou stranu porno si dnes těžko užiješ offline... zoot good, škoda jen, že ty trička nemaj normální fazónu a ženská s prsama je v nich stejně vtipná jako jejich potisky!

  OdpovědětVymazat
 4. Je možné tričko sehnat jinde než na Zootu? :) Zaspala jsem a nemají již mou velikost :( Děkuju za odpověď a přeji hezký víkend!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tyjo, asi už ne. :-( Musíš buď hodně zhubnout nebo hodně přibrat! Přibírání je o dost víc cool! :))))

   Vymazat
 5. Ty trika jsou fakt top musím říct a moc se mi všechny líbí ale nejsem si jistá zda se daji ještě sehnat?
  www.lifestylebyilu.cz

  OdpovědětVymazat

© #FF69B4 Panda
Maira Gall